İletişim Bilgileri

Afyon Hediyelik Eşya ve Yöresel Ürünler Sitesi >> www.afyonhediyelik.com <<

 • Yetkili Kişi: Musa KARADİREK
 • Telefon numarası: +90 (505) 827-58-68
 • MSN: www.instagram.com/afyon_hediyelik
 • Skype: www.facebook.com/AfyonHediyelikcom
 • Adres: Afyonkarahisar, Merkez, Afyonkarahisar, 03100, Türkiye

Sitedeki güncellemeler
BULLS EPİMEDYUMLU GİNSENGLİ BİTKİSEL MACUN 24O GR, resim 1
 • BULLS EPİMEDYUMLU GİNSENGLİ BİTKİSEL MACUN 24O GR, resim 2
 • BULLS EPİMEDYUMLU GİNSENGLİ BİTKİSEL MACUN 24O GR, resim 3
 • BULLS EPİMEDYUMLU GİNSENGLİ BİTKİSEL MACUN 24O GR, resim 4
 • BULLS EPİMEDYUMLU GİNSENGLİ BİTKİSEL MACUN 24O GR, resim 5
 • BULLS EPİMEDYUMLU GİNSENGLİ BİTKİSEL MACUN 24O GR, resim 6
 • BULLS EPİMEDYUMLU GİNSENGLİ BİTKİSEL MACUN 24O GR, resim 7
 • BULLS EPİMEDYUMLU GİNSENGLİ BİTKİSEL MACUN 24O GR, resim 8
 • BULLS EPİMEDYUMLU GİNSENGLİ BİTKİSEL MACUN 24O GR, resim 9
 • BULLS EPİMEDYUMLU GİNSENGLİ BİTKİSEL MACUN 24O GR, resim 10

BULLS EPİMEDYUMLU GİNSENGLİ BİTKİSEL MACUN 24O GR

DENENMİŞ VE KENDİNİ KANITLAMIŞ BİR ÜRÜN SİZLERİ BEKLİYOR. BU ÜRÜNÜ BİLEN ALIR. BİR KUTU ALIN DENEYİN İKİNCİ SİPARİŞİ KUTU BİTMEDEN VERECEKSİNİZ.DETAYLAR AŞAĞIDA
stokta var
30 TL
Satın Al
Ödeme ve Teslimat Şartları
İletişim Bilgileri
 • Yetkili Kişi: Musa KARADİREK
 • Telefon numarası: +90 (505) 827-58-68
 • MSN: www.instagram.com/afyon_hediyelik
 • Skype: www.facebook.com/AfyonHediyelikcom
 • Adres: Afyonkarahisar, Merkez, Afyonkarahisar, 03100, Türkiye
Ürün ile ilgili detaylı bilgi

Piyasada satılan BULLS MACUN sizler için dahada güçlendirilerek PREMİUM hale getirilip siz değerli müşterilerimize sunulmuştur.

Ağırlık : 240 gr.

Son kullanma tarihi : 12/2025

İçindekiler:

Dut pekmezi, polen, soya unu, epimedyum, zencefil, havlıcan, tarçın, gliserin, keçi boynuzu unu, ısırgan tohumu, red ginseng, yulaf, ginko bloba, demir dikeni, vanilya, arı sütü, bal-glikoz şurubu

Uyarı : ALERJİK ASTIMI OLANLARIN KULLANMASI TAVSİYE EDİLMEZ

Epimedyumlu Macun Nasıl Kullanılır

Epimedyumlu macun nasıl kullanılır sorusunu detaylıca cevaplamadan önce kimlerin bu macunu kullanmaya uygun olduğunu ve kimlerin kullanmaması gerektiğini belirtmekte fayda var. 18-65 yaş aralığındaki erkek ve kadınlar macunu kullanabilir.

İhtiyaçtan 1 saat öncesi iyice karıştırıldıktan sonra tahta kaşık veya plastik kaşık ile bir tatlı kaşığı kullanılır. Kesinlikle Metal Kaşık Kullanmayınız Çünkü Etkisini Azaltır. Aç karnına etkisinin arttığı gözlemler arasındadır.

1 Tatlı Kaşığı Kullanılması Tavsiye Ediliyor

Epimedyumlu macun kullanımı oldukça basit olmakla birlikte aktiviteden 1 saat önce 1 tatlı kaşığı kullanılması tavsiye edilmektedir. Daha fazla tüketilmesi olumlu yönde daha fazla etki göstereceği anlamı taşımadığı gibi baş ağrısı, yüksek tansiyon, kalp çarpıntısı, burunda tıkanıklık ve mide yanması gibi sağlık sorunlarına da sebep olabilir. Bu nedenle tavsiye edilen miktar olan 1 tatlı kaşığı olarak tüketilmesine özen gösterilmelidir.

Yemeden Önce İyice Karıştırın

Epimedyumlu macun bal kıvamında olduğu ve bir çok bitkinin karışımından elde ediliği için her porsiyon kullanışta aynı derecede fayda etmesi isteniyorsa; yenmeden önce kavanoz içinde kaşık(ağaç veya plastik kaşık) ile güzelce karıştırılarak homojen hale getirildikten sonra tüketilmelidir.

Alkol ile Birlikte Tüketilmemelidir

Epimedyumlu macun alkol ile birlikte tüketilmemelidir. Alkol, macunun etkisinin azalmasına ya da sağlık sorunlarına neden olabileceği için macun ile birlikte alınmamalıdır.

Ayrıca yiyeceğiniz zaman karnınız çok aç olmamalı ya da sofradan yeni kalkmış olmamalısınız. Yemek yendikten 1-2 saat sonra tüketmeniz macundan maksimum düzeyde fayda görmeniz açısından yararlı olacaktır.

Epimedyumlu macun peş peşe kullanacağınız günlerde yarım çay kaşığı da yiyebilirsiniz. Macunun sizde yaptığı etkiye bakarak kullanım miktarını kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Ancak ilk kullanımlarda kesinlikle 1 çay kaşığından fazla tüketmemeye özen gösterilmelidir.

Kadınlar Kullanabilir mi?

BULLS Epimedyumlu macunu, bayan tüketiciler de çok rahat kullanabilir. Bu macunun erkeklerde olduğu gibi bayanların üzerinde de afrodizyak etkisi yapar. Ayrıca bayan kullanıcıların cinsel ilişkiden de daha çok haz almasına yardımcı olur.

Epimedyumlu Macunun Kullanım Amacı

Afrodizyak, Performans Arttırıcı olarak, Vücuda direnç ve enerji kazandırıcı olarak, geciktirici olarak penis büyütücü olarak sperm sayısını arttırıcı olarak, keyifli bir cinsel yaşama yardımcı olarak kullanılır.

BULLS Epimedyumlu Macunun Faydaları

-Orgazm süresi ve hazzını arttırmada yardımcı olur
-Boyuna ve enine genişlemeye yardımcı olur
-İlişki kontrolü için etkin rol oynamaya yardımcı olur
-İlişki sürelerini uzatmada yardımcı olur
-Sperm sayısını arttırmada yardımcı olur
-Birden çok defa cinsel birleşmeye imkan sağlar

 • 1 kutu Bulls Macun İndirimli Kargo Bedeli +10TL
 • 2 kutu Bulls Macun İndirimli Kargo Bedeli +10TL
 • 3 kutu Bulls Macun İndirimli Kargo Bedeli +15TL
 • 4 kutu Bulls Macun İndirimli Kargo Bedeli +15TL

SİPARİŞİM NE ZAMAN ULAŞIR ?

Sitemizden satın alacağınız bütün ürünler aynı gün kargoya verilir.Tüm Türkiye geneli 1 – 2 iş günü içerisinde teslim edilir.

TELEFONDAN SİPARİŞ VEREBİLİR MİYİM ?

Müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile telefon ile sipariş verebilirsiniz. 0505-827-58-68 whatsapp Sipariş vereceğiniz siparişlerde müşteri temsilcilerimiz sizi arayarak bilgilendirecektir.

KARGO AMBALAJI ÜZERİNDE NE OLDUĞU YAZIYOR MU ?

Hayır kesinlikle yazmaz . Ürünü getiren kargo / kurye görevlisi içerisinde ne olduğunu bilmez , gizlilik öncelikli ilkemizdir.

KARGOYU NEREYE GÖNDERİYORSUNUZ ?

Vereceğiniz siparişlerde kargonuz adresinize kadar gönderilmektedir. Kargonuzun adresinize gelmesini istemiyorsanız size en yakın kargo şubesine gönderilmektedir.

alt text alt text

Kullanıcılar bu ürünü böyle de aradı:

epimedyum macun, ginseng macun, epimedyumlu macun, erkek özel macunu, bitkisel performans macunu, bitkisel performans, cinsel istek, cinsel performans, istek arttırıcı, bulls epimedyumlu macun, bulls epimedyumlu, ginseng epimedyum macun, epimedyum ginseng macun, aşk ateşi macun, aşkateşi, therma epimedyum, therma epimedyumlu macun, epimedyum ginsengli macun, ginsengli macun, macun sipariş, epimedyum macun sipariş, ginseng macun sipariş, epimedyumlu macun sipariş, bulls, bulls epimedyumlu, bulls epimedyumlu ginsengli, bulls epimedyumlu ginsengli macun, bulls epimedyumlu ginsengli macun 240, bulls epimedyumlu ginsengli macun 240 gr, bulls epimedyumlu ginsengli macun gr, bulls epimedyumlu ginsengli 240, bulls epimedyumlu ginsengli 240 gr, bulls epimedyumlu ginsengli gr, bulls epimedyumlu macun, bulls epimedyumlu macun 240, bulls epimedyumlu macun 240 gr, bulls epimedyumlu macun gr, bulls epimedyumlu 240, bulls epimedyumlu 240 gr, bulls epimedyumlu gr, bulls ginsengli, bulls ginsengli macun, bulls ginsengli macun 240, bulls ginsengli macun 240 gr, bulls ginsengli macun gr, bulls ginsengli 240, bulls ginsengli 240 gr, bulls ginsengli gr, bulls macun, bulls macun 240, bulls macun 240 gr, bulls macun gr, bulls 240, bulls 240 gr, bulls gr, epimedyumlu, epimedyumlu ginsengli, epimedyumlu ginsengli macun, epimedyumlu ginsengli macun 240, epimedyumlu ginsengli macun 240 gr, epimedyumlu ginsengli macun gr, epimedyumlu ginsengli 240, epimedyumlu ginsengli 240 gr, epimedyumlu ginsengli gr, epimedyumlu macun, epimedyumlu macun 240, epimedyumlu macun 240 gr, epimedyumlu macun gr, epimedyumlu 240, epimedyumlu 240 gr, epimedyumlu gr, ginsengli, ginsengli macun, ginsengli macun 240, ginsengli macun 240 gr, ginsengli macun gr, ginsengli 240, ginsengli 240 gr, ginsengli gr, macun, macun 240, macun 240 gr, macun gr, 240, 240 gr, gr,

Sipariş bilgileri
 • Fiyat: 30 TL
 • Minimum Sipariş: 1 ad.
Ticiz.com'un rehber kategorisi: Afyon'daki Diğer güzellik ve sağlık ürünleri
Oluşturma tarihi: 20.11.2017 22:22
Düzenleme tarihi: 25.03.2019 00:09