İletişim Bilgileri

Afyon Hediyelik Eşya ve Yöresel Ürünler Sitesi >> www.afyonhediyelik.com <<

 • Yetkili Kişi: Musa KARADİREK
 • Telefon numarası: +90 (505) 827-58-68
 • MSN: www.instagram.com/afyon_hediyelik
 • Skype: www.facebook.com/AfyonHediyelikcom
 • Adres: Afyonkarahisar, Merkez, Afyonkarahisar, 03100, Türkiye

Sitedeki güncellemeler
BULLS EPİMEDYUMLU GİNSENGLİ BİTKİSEL MACUN 43 GR, resim 1
 • BULLS EPİMEDYUMLU GİNSENGLİ BİTKİSEL MACUN 43 GR, resim 2
 • BULLS EPİMEDYUMLU GİNSENGLİ BİTKİSEL MACUN 43 GR, resim 3
 • BULLS EPİMEDYUMLU GİNSENGLİ BİTKİSEL MACUN 43 GR, resim 4
 • BULLS EPİMEDYUMLU GİNSENGLİ BİTKİSEL MACUN 43 GR, resim 5
 • BULLS EPİMEDYUMLU GİNSENGLİ BİTKİSEL MACUN 43 GR, resim 6
 • BULLS EPİMEDYUMLU GİNSENGLİ BİTKİSEL MACUN 43 GR, resim 7
 • BULLS EPİMEDYUMLU GİNSENGLİ BİTKİSEL MACUN 43 GR, resim 8
 • BULLS EPİMEDYUMLU GİNSENGLİ BİTKİSEL MACUN 43 GR, resim 9
 • BULLS EPİMEDYUMLU GİNSENGLİ BİTKİSEL MACUN 43 GR, resim 10

BULLS EPİMEDYUMLU GİNSENGLİ BİTKİSEL MACUN 43 GR

DENENMİŞ VE KENDİNİ KANITLAMIŞ BİR ÜRÜN SİZLERİ BEKLİYOR. BU ÜRÜNÜ BİLEN ALIR. BİR KUTU ALIN DENEYİN İKİNCİ SİPARİŞİ KUTU BİTMEDEN VERECEKSİNİZ.DETAYLAR AŞAĞIDA
stokta var
15 TL
 • Sipariş miktarı 2 ad. veya daha fazla ise birim fiyatı 12,50 TL
Satın Al
Ödeme ve Teslimat Şartları
İletişim Bilgileri
 • Yetkili Kişi: Musa KARADİREK
 • Telefon numarası: +90 (505) 827-58-68
 • MSN: www.instagram.com/afyon_hediyelik
 • Skype: www.facebook.com/AfyonHediyelikcom
 • Adres: Afyonkarahisar, Merkez, Afyonkarahisar, 03100, Türkiye
Ürün ile ilgili detaylı bilgi

Piyasada satılan BULLS MACUN sizler için dahada güçlendirilerek PREMİUM hale getirilip siz değerli müşterilerimize sunulmuştur.

Ağırlık : 43 gr.

Son kullanma tarihi : 12/2025

İçindekiler:

Dut pekmezi, polen, soya unu, epimedyum, zencefil, havlıcan, tarçın, gliserin, keçi boynuzu unu, ısırgan tohumu, red ginseng, yulaf, ginko bloba, demir dikeni, vanilya, arı sütü, bal-glikoz şurubu

Uyarı : ALERJİK ASTIMI OLANLARIN KULLANMASI TAVSİYE EDİLMEZ

Epimedyumlu Macun Nasıl Kullanılır

Epimedyumlu macun nasıl kullanılır sorusunu detaylıca cevaplamadan önce kimlerin bu macunu kullanmaya uygun olduğunu ve kimlerin kullanmaması gerektiğini belirtmekte fayda var. 18-65 yaş aralığındaki erkek ve kadınlar macunu kullanabilir.

İhtiyaçtan 1 saat öncesi iyice karıştırıldıktan sonra tahta kaşık veya plastik kaşık ile bir tatlı kaşığı kullanılır. Kesinlikle metal kaşık kullanmayınız çünkü etkisini azaltır. Aç karnına etkisinin arttığı gözlemler arasındadır.

1 Tatlı Kaşığı Kullanılması Tavsiye Ediliyor

Epimedyumlu macun kullanımı oldukça basit olmakla birlikte aktiviteden 1 saat önce 1 tatlı kaşığı kullanılması tavsiye edilmektedir. Daha fazla tüketilmesi olumlu yönde daha fazla etki göstereceği anlamı taşımadığı gibi baş ağrısı, yüksek tansiyon, kalp çarpıntısı, burunda tıkanıklık ve mide yanması gibi sağlık sorunlarına da sebep olabilir. Bu nedenle tavsiye edilen miktar olan 1 tatlı kaşığı olarak tüketilmesine özen gösterilmelidir.

Yemeden Önce İyice Karıştırın

Epimedyumlu macun bal kıvamında olduğu ve bir çok bitkinin karışımından elde ediliği için her porsiyon kullanışta aynı derecede fayda etmesi isteniyorsa; yenmeden önce kavanoz içinde kaşık(ağaç veya plastik kaşık) ile güzelce karıştırılarak homojen hale getirildikten sonra tüketilmelidir.

Alkol ile Birlikte Tüketilmemelidir

Epimedyumlu macun alkol ile birlikte tüketilmemelidir. Alkol, macunun etkisinin azalmasına ya da sağlık sorunlarına neden olabileceği için macun ile birlikte alınmamalıdır.

Ayrıca yiyeceğiniz zaman karnınız çok aç olmamalı ya da sofradan yeni kalkmış olmamalısınız. Yemek yendikten 1-2 saat sonra tüketmeniz macundan maksimum düzeyde fayda görmeniz açısından yararlı olacaktır.

Epimedyumlu macun peş peşe kullanacağınız günlerde yarım çay kaşığı da yiyebilirsiniz. Macunun sizde yaptığı etkiye bakarak kullanım miktarını kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Ancak ilk kullanımlarda kesinlikle 1 çay kaşığından fazla tüketmemeye özen gösterilmelidir.

 • 1 kutu Bulls Macun İndirimli Kargo Bedeli +10TL
 • 2 kutu Bulls Macun İndirimli Kargo Bedeli +10TL
 • 3 kutu Bulls Macun İndirimli Kargo Bedeli +10TL
 • 4 kutu Bulls Macun İndirimli Kargo Bedeli +10TL

SİPARİŞİM NE ZAMAN ULAŞIR ?

Sitemizden satın alacağınız bütün ürünler aynı gün kargoya verilir.Tüm Türkiye geneli 1 – 2 iş günü içerisinde teslim edilir.

TELEFONDAN SİPARİŞ VEREBİLİR MİYİM ?

Müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile telefon ile sipariş verebilirsiniz. 0505-827-58-68 whatsapp Sipariş vereceğiniz siparişlerde müşteri temsilcilerimiz sizi arayarak bilgilendirecektir.

KARGO AMBALAJI ÜZERİNDE NE OLDUĞU YAZIYOR MU ?

Hayır kesinlikle yazmaz . Ürünü getiren kargo / kurye görevlisi içerisinde ne olduğunu bilmez , gizlilik öncelikli ilkemizdir.

KARGOYU NEREYE GÖNDERİYORSUNUZ ?

Vereceğiniz siparişlerde kargonuz adresinize kadar gönderilmektedir. Kargonuzun adresinize gelmesini istemiyorsanız size en yakın kargo şubesine gönderilmektedir.

alt text

alt text

Kullanıcılar bu ürünü böyle de aradı:

epimedyum macun, ginseng macun, epimedyumlu macun, erkek özel macunu, bitkisel performans macunu, bitkisel performans, cinsel istek, cinsel performans, istek arttırıcı, bulls epimedyumlu macun, bulls epimedyumlu, ginseng epimedyum macun, epimedyum ginseng macun, aşk ateşi macun, aşkateşi, therma epimedyum, therma epimedyumlu macun, epimedyum ginsengli macun, ginsengli macun, macun sipariş, epimedyum macun sipariş, ginseng macun sipariş, epimedyumlu macun sipariş, bulls, bulls epimedyumlu, bulls epimedyumlu ginsengli, bulls epimedyumlu ginsengli macun, bulls epimedyumlu ginsengli macun 43, bulls epimedyumlu ginsengli macun 43 gr, bulls epimedyumlu ginsengli macun gr, bulls epimedyumlu ginsengli 43, bulls epimedyumlu ginsengli 43 gr, bulls epimedyumlu ginsengli gr, bulls epimedyumlu macun, bulls epimedyumlu macun 43, bulls epimedyumlu macun 43 gr, bulls epimedyumlu macun gr, bulls epimedyumlu 43, bulls epimedyumlu 43 gr, bulls epimedyumlu gr, bulls ginsengli, bulls ginsengli macun, bulls ginsengli macun 43, bulls ginsengli macun 43 gr, bulls ginsengli macun gr, bulls ginsengli 43, bulls ginsengli 43 gr, bulls ginsengli gr, bulls macun, bulls macun 43, bulls macun 43 gr, bulls macun gr, bulls 43, bulls 43 gr, bulls gr, epimedyumlu, epimedyumlu ginsengli, epimedyumlu ginsengli macun, epimedyumlu ginsengli macun 43, epimedyumlu ginsengli macun 43 gr, epimedyumlu ginsengli macun gr, epimedyumlu ginsengli 43, epimedyumlu ginsengli 43 gr, epimedyumlu ginsengli gr, epimedyumlu macun, epimedyumlu macun 43, epimedyumlu macun 43 gr, epimedyumlu macun gr, epimedyumlu 43, epimedyumlu 43 gr, epimedyumlu gr, ginsengli, ginsengli macun, ginsengli macun 43, ginsengli macun 43 gr, ginsengli macun gr, ginsengli 43, ginsengli 43 gr, ginsengli gr, macun, macun 43, macun 43 gr, macun gr, 43, 43 gr, gr,

Sipariş bilgileri
 • Fiyat: 15 TL
 • Minimum Sipariş: 1 ad.
Ticiz.com'un rehber kategorisi: Afyon'daki Bitkisel ilaçlar
Oluşturma tarihi: 20.11.2017 22:31
Düzenleme tarihi: 21.04.2019 23:38