İletişim Bilgileri

Afyon Hediyelik Eşya ve Yöresel Ürünler Sitesi >> www.afyonhediyelik.com <<

 • Yetkili Kişi: Musa KARADİREK
 • Telefon numarası: +90 (505) 827-58-68
 • MSN: www.instagram.com/afyon_hediyelik
 • Skype: www.facebook.com/AfyonHediyelikcom
 • Adres: Afyonkarahisar, Merkez, Afyonkarahisar, 03100, Türkiye

Sitedeki güncellemeler
BULLS GECİKTİRİCİ SPREY, resim 1
 • BULLS GECİKTİRİCİ SPREY, resim 2
 • BULLS GECİKTİRİCİ SPREY, resim 3

BULLS GECİKTİRİCİ SPREY

Siz de cinsel ilişki sırasında erken mi boşalıyorsunuz? Ya da erken boşaldığınız için partnerinizi yeteri kadar memnun edemiyor musunuz? O halde hemen
stokta var
40 TL
Satın Al
Ödeme ve Teslimat Şartları
İletişim Bilgileri
 • Yetkili Kişi: Musa KARADİREK
 • Telefon numarası: +90 (505) 827-58-68
 • MSN: www.instagram.com/afyon_hediyelik
 • Skype: www.facebook.com/AfyonHediyelikcom
 • Adres: Afyonkarahisar, Merkez, Afyonkarahisar, 03100, Türkiye
Ürün ile ilgili detaylı bilgi

Siz de cinsel ilişki sırasında erken mi boşalıyorsunuz? Ya da erken boşaldığınız için partnerinizi yeteri kadar memnun edemiyor musunuz? O halde hemen geciktirici spreylerden birini kullanmaya başlayın ve yaşadığınız tüm cinsel sorunları kısa zaman içerisinde ortadan kaldırın. Yapmanız gereken bu ürünleri düzenli ve doğru bir şekilde kullanmak ve bunun ardından istenen sonuçların ön plana çıkmasını sağlamaktır.

BULLS Geciktirici Sprey içerigindeki E vitamini sayesinde tahriş yanma uyuşma yapmadan aktivitenizin uzun sürmesinde güçlü bir destek saglar.

BULLS Geciktirici Sprey içeriği : Almond, Gingo, potasium sorbate vitamin E, clove oil, Frucindi, aqua, rosemary oil, Anglicana, Peg7, Aleovera oil

BULLS Geciktirici Sprey Kullanımı: İlişkiye girmeden Önce BULLS ‘ i 15-20 dakika önce 3-4 kere püskürtünüz. 1-2 dakika boyunca (ereksiyon halindeyken), sünnetlik kısım dahil her yere masaj yaparak yediriniz. 15-20 dakika sonra ilişkiye girebilirsiniz.

Neden geciktirici sprey kullanılmalıdır?

Geciktirici spreyler, kullanılmasında ki en önemli neden erken boşalma problemlerini kısa sürede ortadan kaldırmak olmaktadır. Çünkü erken boşalan erkekler, cinsel aktivite sırasında partnerlerini yeteri kadar memnun edememekte ve bunun yanında utanç verici bir duruma düşmektedir. Bir erkeğin cinsel aktivite sırasında kadınına isteneni vermesi gerekir. Aksi taktirde kadının erkekten soğuması ve cinsel ilişki açısından eksik kalması her zaman için muhtemeldir.

Erken boşalmanın ortadan kalkması konusunda oldukça önemli etkiler sunan geciktirici sprey, ilişki sırasında erkekte ki cilt hassasiyetini düşürmekte ve etkilenmenin dengelenmesini sağlayarak erken boşalmanın kısa sürede önüne geçmektedir. Ortaya çıkan bu etki sayesinde erkekler boşalma süreçlerini kontrol altına alabilmekte ve bunun yanında cinsel ilişkilerde daha uzun süren zamanlar geçirebilmektedir. Erken boşalmaya sağladığı etkiler ile geciktirici sprey kesinlikle kullanılması gereken cinsel sağlık ürünleri arasında yer almaktadır. Kullanıcıları için herhangi bir yan etkisi bulunmayan bu ürünler, birçok erkek tarafından rahatça kullanılmakta ve ardından erkekler olumsuz sonuçların ortaya çıkmayacağı bir ilişki süreci yaşamaktadır.

Siz de geciktirici sprey sayesinde erken boşalma problemlerine kesin çözümler sunabilir ve bunun ardından istenen etkilerin ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece cinsel ilişkiden kısa bir süre önce bu spreyleri penisinizin sünnetlik kısmı dahil tüm yüzeyine uygulamak ve spreylerin etkilerini yakından görmek olmaktadır.7,5

Sipariş bilgileri
 • Fiyat: 40 TL
 • Minimum Sipariş: 1 ad.
Ticiz.com'un rehber kategorisi: Afyon'daki Diğer güzellik ve sağlık ürünleri
Oluşturma tarihi: 04.05.2019 01:26
Düzenleme tarihi: 04.05.2019 01:26