Hakkımızda

Hakkımızda

AFYONHEDİYELİK.COM – “AFYON HEDİYELİK EŞYA VE YÖRESEL ÜRÜNLER” sitemiz 2017 yılında AFYONKARAHİSAR‘da kurulmuş olup, www.afyonhediyelik.com adresli websitesi üzerinden E-Ticaret hizmeti vermeye devam etmektedir. AFYONHEDİYELİK.COM, faaliyet gösterdiği ilk günden bu yana AFYON BİR TIK KADAR YAKIN sloganı ile E-Ticaret sektöründeki çalışmalarına azami gayret ve verimlilik ile devam etmektedir.

Şirketimiz genel olarak , AFYON HEDİYELİK EŞYA VE YÖRESEL ÜRÜNLER kategorisinde ürünler sunmakta olup, mevcut ürün portfolyosunu günden güne genişletmeyi ve müşterilerinin ihtiyaçlarını eksiksiz olarak internet üzerinden yapılacak güvenli alışverişler ile karşılamayı amaçlamaktadır. Sektördeki tecrübelerimizle beraber müşterilerimize hizmet vermekte olup, ilk günkü heyecanla çalışmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz.

Misyonumuz:

Şirketimizin temel misyonu %100 müşteri memnuniyetini sağlamak ve hizmet kalitesini sürekli arttırmaktır. Kaliteli hizmet anlayışı ve uzman kadrosu ile üretilen, il pazarında hakettiği yeri bulmuş ürünlerimizin dış illerdede rekabet yaratacak konuma gelmesini ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı misyon edindik. Hedefimiz, kalite ve hizmet anlayışı ile hedeflediği konuma gelmektir.

Vizyonumuz:

Kullanıcılara yüksek standartları sunabilen, yeni standartlar oluşturabilen, insana ve çevreye duyarlı öncü ve lider firmalardan biri olmak. AFYONHEDİYELİK ticaret sektöründe lider bir firma haline gelmeyi hedeflemektedir. Küresel koşullarda öncelikli bir firma haline gelebilmek için müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan kaliteli ürünler üretmeye, hizmet ve pazar stratejileri sunmaya devam etmektedir.

Uygun fiyat, karşılıklı güven ve kalitede süreklilik bizim dünyaya, bakış açımızdır.

Size Uygun Fiyat Garantisi Öneriyoruz…